Hakkımızda

Muhasebe büromuz 2008 yılında bağımsız denetçi ve yeminli mali müşavirlik konusunda faaliyete geçmiş olup her geçen gün ilerleyen tecrübe ve bilgi birikimiyle konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte ülke ekonomisi içerisinde işletmelerin temel muhasebe kavramları ve ilkelerini kullanarak işletmeler için muhasebenin önemi tartışılmaz olmuştur.

Genç ve dinamik yapısı ile mevzuat ve teknolojideki güncel gelişmeleri takip ederek, müşterilerine sadece alışılagelmiş muhasebe ve denetim hizmeti sunmak yerine, yönetim ve stratejik planlamada da her zaman bilgi ve tecrübelerini paylaşarak verdiği hizmete değer katmıştır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin iş ortağı olmak, verdiğimiz hizmetlerle onlara değer katmak, onların sağlam adımlarla büyümesine bilgi ve tecrübelerimizle katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz her alanda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını, etik değerlere bağlı kalarak; profesyonellik, yeterlilik, dürüstlük, saygı, mahremiyet çerçevesinde karşılayabilmektir.